اخبار

تمدید زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان

تمدید زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان
مدیر کل تعاون اداره ‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تمدید زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر تا چهارشنبه 20 تیر ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده گفت: زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر که از 24 خرداد تا 16 تیر اعلام شده بود، با توجه به استقبال شرکت های تعاونی تا چهارشنبه 20 تیرماه جاری تمدید شد.

وی‌ افزود: جشنواره تعاونی های برتر همه ساله در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق در سطح استانی و ملی برگزار می‌شود.

جهاندیده گفت: شرکت های تعاونی متقاضی در 20 گرایش کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صفوف، خدماتی، اعتبار، دهیاری ها، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی و اتحادیه های تعاونی در 3 گرایش تولیدی ، توزیعی و خدماتی می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند.

مدیرکل تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: بر این اساس تعاونگران استان می توانند برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر تا 20 تیر ماه  به سامانه اینترنتی سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر به آدرس www.taavonibartar.ir مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات تعاونی یا اتحادیه خود در مهلت اعلام شده اقدام کنند.

وی زمان برگزاری سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان را شهریور ماه سال جاری همزمان با هفته تعاون در زاهدان اعلام کرد و افزود: برگزیدگان جشنواره استانی برای شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر که با حضور رییس جمهور در تهران برگزار می شوند، معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید