اخبار

استقرار میز خدمت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

استقرار میز خدمت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از استقرار میز خدمت در این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛  مهرداد جهاندیده افزود: میز خدمت در راستای صدور بخشنامه سازمان امور اداری واستخدامی کشور و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در قسمت درب ورودی این اداره کل ایجاد و کارشناسان حوزه های روابط کار، تعاون، اشتغال و سایر بخشهای مرتبط مستقر در محل میز خدمت در حال پاسخگوی مراجعین هستند .


وی اضافه کرد: مراجعین با حضور درمحل میز خدمت و بدون مراجعه به واحدهای داخلی، خدمت مورد نیاز خود را صرفاً از طریق این میز دریافت خواهند کرد.


مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هدف از راه‌اندازی میز خدمت در این اداره کل را اجرای بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری در راستای دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات دستگاه، ارائه خدمت به موقع و مؤثر به مردم و همچنین تکریم ارباب رجوع بیان کرد.

جهاندیده افزود: در میز خدمت اطلاعات و راهنمایی لازم به مراجعین در ارتباط با امور مربوطه ارائه شده و مدارک و درخواست های مراجعین دریافت می شود، همچنین در زمان مراجعه ارباب رجوع امور و درخواست های متقاضان پیگیری و در صورت زمان دار بودن پیگیری برخی خدمات، تاریخ مراجعه و زمان ارائه خدمت نهایی به آنها ابلاغ خواهد شد.

وی گفت: امکانات لازم جهت خدمت هرچه بهتر به مراجعین در محل میز خدمت مستقر و تجهیز شده است و تمام امور مربوط به درخواست های مراجعین وخدمات مورد نیاز مردم در نهایت سرعت و دقت صورت خواهد پذیرفت.انتهای پیام/

 

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید