اخبار

بیانیه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی قدس
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای از جامعه کارگران، کارآفرینان و تعاونگران استان دعوت کرد تا باشکوهتر از قبل در این مراسم شرکت کنند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"اسراییل یک غده سرطانی است و باید از روی زمین محو شود" امام خمینی (ره)

 قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان نماد همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی در ‏رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و جلوه‌ای از مقاومت مسلمانان و مستضعفان جهان با استکبار جهانی محسوب می‌شود.

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی، اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

رخدادهای تلخ و غمبار دنیای امروز به ویژه منطقه ی اسلامی، بیش از پیش آشکار می‌سازد که اعلان روز جهانی قدس طرحی راهبردی، حرکتی حکیمانه، ابتکاری آینده‌نگرانه و اقدامی هوشیارانه در جهت بیداری و بسیج عمومی و اتحاد امت اسلامی در تقابل با چپاولگران، دزدان و جنایتکاران بین‌المللی حاکم بر نظام صهیونیستی جهان بود. استقبال افکار عمومی از روز جهانی قدس و برگزاری همایش جهانی راه پیمایی در قاره‌های مختلف، نه فقط به معنی اعلان موضع مشترک جهانیان برابر غاصبان صهیونیست سرزمین فلسطین، بلکه قیام و رویارویی علیه سیطره فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مشتی یهودی بر ارکان قدرت در نظام سلطه بین‌المللی است.

امت اسلامی و مردم مسلمان ایران امسال در حالی آماده برگزاری روز جهانی قدس می شوند که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با دسیسه‌های جدید و همکاری سران مرتجع برخی کشورهای عربی که به عبد ذلیل و حقیر مستکبران بدل گشته‌اند، سودای نابودی امت اسلامی را در سر می‌پرورانند، غافل از آنکه امت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و با غرور و سرفرازی شاهد الهام ملت‌های آزاده جهان از آن هستند.

 

عهدشکنی عیان شیطان بزرگ آمریکا که خود را در منطقه شکست‌خورده دیده است، آخرین برگ از رفتارهای وقیحانه دولت مستکبر آن است که بیش از پیش به همه جهانیان ثابت می‌کند، آمریکا ابدا قابل اعتماد نیست.

 

جامعه بزرگ کارگری، کارآفرینی و تعاونگران سیستان و بلوچستان به پیروی از مقتدای خود که فرمودند «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و ان‌شاءالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت» در انتظار محو کامل این غده سرطانی امسال پرشورتر از سال‌های گذشته در روز جهانی قدس، با فریاد مرگ بر اسرائیل، خشم و نفرت خود را از رژیم سفاک صهیونیستی اعلام می‌کند.

 

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز ضمن همراهی هرساله در راهپیمایی های روزقدس، انزجار و نفرت بیش از پیش خود را از رژیم کودک کش و ظالم صهیونیستی باحضوری پرشورتر و پر رنگ تر خود اعلام می‌دارد و از همه مردم شریف، ولایتمدار و روزه دار به ویژه جامعه بزرگ کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان دعوت می کند بار دیگر با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمائی روز قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب (مدظله‌العالی)، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان را اعلام کنند.

 

 

انتهای پیام/

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید