اخبار

پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز ارتحال امام‌خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز ارتحال امام‌خمینی (ره) و قیام 15 خرداد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و واقعه ١٥ خرداد را تسلیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ در پیام مهرداد جهاندیده آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینى یک حقیقت همیشه زنده است. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان اعجاز قرن، آنچنان با نام و یاد امام راحل (ره) عجین شده که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

امام خمینی (ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبر گونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را در هم نوردید که هنوز پس از گذشته چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر چون او نبوده است و نخواهد بود و هرچه ارزش های اسلامی و انسانی توسعه می یابد، محققین و اندیشمندان و پژوهشگران دشت معرفت و کمال به گوشه هایی از آن کانون پر تپش، بصیر، پویا و پر معرفت پی می برند.

15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی ( رحمه الله علیه ) پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین 15 خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

مهرداد جهاندیده

13 خرداد 1397

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید