اخبار

گردهمایی یک روزه مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر استان سیستان و بلوچستان

گردهمایی یک روزه مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر استان سیستان و بلوچستان
اولین گردهمایی تعاونی های مسکن مهر در سال 1390 ساعت 9:30 صبح روز سه شنبه مورخ 30/1/90 با حضور مدیرکل تعاون استان، مدیران عامل شرکت های تعاونی و اتحادیه مسکن مهر در سالن اجتماعات اداره کل تعاون برگزار گردید.

ابتدا غلام محمد طاهری مدیر کل تعاون استان با اعلام اینکه از بدو شروع به کار تعاونی های مسکن مهر تاکنون 2106 واحد در سطح استان افتتاح شده است گفت: در سال 1390 که سال جهاد اقتصادی می باشد باید مدیران عامل و هیات مدیره تعاونی های مسکن در جهت انجام تعهدات خویش تلاش مضاعف نمایند.
وی افزود با در نظر گرفتن اینکه مراحل سفت کاری اکثر واحدها رو به اتمام است توصیه میگردد با مشاوره از مهندسین ناظر و صاحب نظران در جهت انجام مرحله پایانی و استفاده از مصالح مرغوب دقت عمل بیشتری را اعمال کنند.

گردهمایی یک روزه مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر استان سیستان و بلوچستان


در ادامه مهندس بیک کارشناس مسئول تعاونی های مسکن با ارائه گزارشی از عملکرد تعاونی های مسکن مهر گفت: پروژه های تعاونی های مسکن به طور متوسط 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که می بایست با همت شما مدیران پرونده مسکن مهر از نظر ساخت و ساز و تحویل واحدهای مسکونی تا پایان سالجاری بسته شود.
وی به کلیه مدیران توصیه نمود ضمن استفاده از نرم افزار حسابداری نسبت به برگزاری جلسات مجمع عمومی به منظور طرح و تصویب صورت های مالی در ابتدای سالجاری اقدام نمایند.
سپس علی احمد مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی های مسکن مهر افزود بازدید و نظارت طبق قانون به اتحادیه ها واگذار شده  و اتحادیه مسکن مهر در سالجاری با بازدیدهای میدانی اشراف کامل بر کلیه امورات تعاونی ها خوهد داشت. وی افزود ارتباط مدیران عامل بمنظور پیشبرد اهداف بخش تعاون با کارشناسان اداره کل تعاون و اتحادیه می بایست به صورت تنگاتنگ برقرار شود.
علی احمد به مدیران توصیه نمود در جهت واریز هزینه های آماده سازی که ارتباط مستقیم با رفاه ساکنان شهرک خواهد داشت اقدام مقتضی معمول دارند.

این جلسه با پرسش و پاسخ حاضرین خاتمه یافت.

۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید