اخبار

6 هزار دانش آموز از مراکز فنی و حرفه ای بازدید کردند

6 هزار دانش آموز از مراکز فنی و حرفه ای بازدید کردند
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار دانش آموز از یکم تا 17 اردیبهشت از مراکز فنی و حرفه ای استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: طرح بازدید دانش آموزان از مراکز فنی و حرفه ای با هدف معرفی توانمندی‌ ها و ظرفیت‌ های این مراکز، ترویج فرهنگ مهارت آموزی و بیان نقش تاثیرگذار مهارت در ایجاد اشتغال به اجرا درآمد.
وی ادامه داد: دانش آموزان در این طرح از 24 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و بیش از 190 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان بازدید کردند.
جهاندیده گفت: در این بازدیدها آموزش‌ های کوتاه مدت به‌ منظور آشنایی دانش آموزان با رشته های مهارتی، معرفی مهارت های منجر به اشتغال و حرفه های مختلف و نیز حضور در نمایشگاه های معرفی دست ساخته های کارآموزان فنی و حرفه ای استان اجرا شد.
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان افزود: از آنجایی که اشتغال به معنی ظرفیت سازی در جوانان برای سازگاری با مشاغل آینده است لذا آموزش های فنی و حرفه ای و کار و دانش در تحقق این هدف بسیار موثر خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید