اخبار

استاندار سیستان و بلوچستان؛

بروز شدن کارگران به معنی علاقه مندی آنان به کار است

بروز شدن کارگران به معنی علاقه مندی آنان به کار است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بروز شدن آگاهی و اطلاعات کارگران در حوزه کاری خود به معنی علاقه مندی و عرق آنان به حرفه شان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید دانیال محبی در آیین بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای کار نمونه سیستان و بلوچستان افزود: نتیجه افزایش اطلاعات کارگران از حوزه کاریشان، بالا رفتن کیفیت کار و برند شدن برای جامعه است.
وی افزود: باید همواره قدردان زحمات کارگرانی باشیم که خالصانه، نظام مند و متمرکز با افزایش آگاهی و دانش فعالیت می کنند.
محبی تصریح کرد: ارائه آموزش همراه با تعهد به جوانان در نهاد خانواده، مدرسه و دانشگاه نقش مهمی در تربیت انسان های باوجدان و کاری دارد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در این استان با داشتن جمعیت بالای جوان با ضریب هوشی زیاد باید بیش از گذشته به مساله تقویت استعدادها در علوم پایه، مهندسی و غیره توجه شود.
محبی افزود: استفاده درست از شور و نشاط جوانی حاکم بر کشور می تواند نقش مهمی در توسعه ایران اسلامی در زمینه های مختلف ایفا کند.
وی با اشاره به فعالیت نیمه کاره رو به افول برخی کارخانجات در سیستان و بلوچستان گفت: تقویت و احیای فعالیت این کارخانه ها نیازمند افزایش سطح مهارت در میان جوانان است.

 

انتهای پیام/

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید