اخبار

آغاز دوره جدید توزیع سبد کالا در سیستان و بلوچستان

آغاز دوره جدید توزیع سبد کالا در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دومین دوره طرح توزیع سبد کالا در سال جاری همزمان با سراسر کشور برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی در سیستان و بلوچستان از 24 اسفند آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: در این مرحله بیش از 130 هزار خانوار تحت پوشش نهادهای بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ( ره )  در استان واجد شرایط دریافت سبد کالا هستند.

وی با اشاره به اینکه رقم این بسته غذایی برای خانواده‌های یک نفره 35 هزار تومان،‌ برای خانواده‌های دو نفره 70 هزار تومان‌ و برای خانواده‌های سه نفر به بالا به ازای هر نفر 15 هزار تومان تا سقف 135 هزار تومان است گفت: مردم برای دریافت بسته‌های غذایی خود می‌توانند به فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچون رفاه،‌ اتکا و شهروند مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه این سبد کالایی شامل 10 قلم کالا از جمله گوشت قرمز،‌ گوشت مرغ،‌ برنج،‌ ماکارانی،‌ حبوبات،‌ لبنیات،‌ روغن، خرما و رب است افزود: شهروندان این بسته‌های غذایی را می‌توانند با هر وزن و برندی که خواستند از فروشگاه‌های تحت قرارداد وزارت رفاه خریداری کنند و محدودیتی در انتخاب کالا ندارند.

جهاندیده مدت مراجعه خانوارها برای دریافت اقلام این سبد غذایی را از زمان آغاز  اجرای طرح، 45 روز بیان کرد.

 

انتهای پیام/

 

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید